ProdejHNED.cz
Nový inzerát
ProdejHNED.cz Domů Inzeráty Nový inzerát

dohodou Minidumper SN128

02.09.2021 - Byt, dům, zahrada - Rakovník


Detail inzerátu

Pásový dumper (s nosností až 600 kg a  štítkem výrobce z DE) je nejnovějším modelem naší série dumperů. Zvláštností je hydrostatický pohon!

Dumper je samohybný a žlab se dá vyklápět. Na tento účel je na stroji namontovaný hydraulický agregát a hydraulický válec. S touto funkcí se náš mini sklápěč odlišuje od konkurence ! Proces zvedání a spouštění nastane v průběhu několika sekund. Koryto má rozměr 1330 x 620 x 680 mm.

Dodáváme zesílenou verzi stroje s podobně zesíleným žlabem ( tloušťka stěny 3 mm ). V porovnání s mnohými jinými nabídkami je výsypka dumperu rovná a ne zkosená, co ulehčuje ukládání materiálu. V případě zkosené výsypky se materiál velmi rychle zasekává při vykládání.

Díky svému pásovému pohonu je tento dumper vhodný pro obzvlášť drsný terén, dokonce i na svahy v závislosti do užitečného zatížení. maximální šířka je 810 mm.

Pošlu fota, videa

..brzká návratnost,spolehlivost a učinnost,cenová dostupnost_to je známka těchto dumperů a o to nám přeci jde!!!!Náhradní díly 100%, některé stroje předvádím. Dopravy ZDARMA

Pokud budete chtít vyrobit něco na zakázku - Kovovýroba TOTH  stroje vyšperkuje chytrými doplňky, výroba atypických k vidění u mě (to co výrobce nemá v nabídce, oni dokáží)

 

/ jeřáb, kameny, jazyk, hardox, eshop,farma, jezírka /

  • Cena: dohodou

  • Kategorie: Byt, dům, zahrada

  • Typ: Nabídka

  • Město: Rakovník

  • Stav: Nové

  • Zobrazeno: 4953x

Kontaktovat prodejce

Prodejce:
DCSK profi tech (st***c@...)
(všechny inzeráty uživatele)

Hodnocení užvatele:
zatím nehodnocen
(zobrazit / přidat hodnocení)

Místo:
Rakovník (PSČ: 26901)


Kontaktovat prodejce

Prodejce:
DCSK profi tech (st***c@...)
(všechny inzeráty uživatele)

Hodnocení užvatele:
zatím nehodnocen
(zobrazit / přidat hodnocení)

Místo:
Rakovník (PSČ: 26901)